Dailės užsiėmimai suaugusiems

 

Užsiėmimai vyksta:

penktadieniais: 17,30 val. -  19,00 val;

 

(Grupės laikas derinamas pagal daugumos dalyvių pageidavimą)

Užsiėmimų kaina:

  • Vieno užsiėmimo kaina - 15 eu.
  • Mėnesio kaina – 60 eurų.( jei mėnuo turi penkias savaites - kaina 75 eurai).
  • Visos reikalingos priemonės įskaičiuotos į kainą, todėl į užsiėmimus nieko atsinešti nereikia.

 

Dailės užsiėmimai suaugusiems kviečia neabejingus menui žmones,

Dailės užsiėmimai gali būti skirti ir norintiems išmokti  ar patobulinti savo gebėjimus: piešti,tapyti, lipdyti ir t.t.,  ir tiems, kurie nori tik atsipalaiduoti, ar išbandyti save naujoje veikloje.

Dailės užsiėmimų metu galime reikšti savo mintis, jausmus ir potyrius piešiant, tapant, lipdant ar naudojant kitas meninės raiškos priemones su tikslu atrasti save, mokytis turiningai leisti laiką, atsipalaiduoti, pažinti kūrybinį procesą.

Lankydami dailės užsiėmimų studiją, ne tik susipažinsite su įvairiomis dailės priemonėmis bei technikomis: piešiant, tapant, lipdant ar naudojant kitus meninės raiškos būdus, bet ir pradėsite geriau suvokti savo vidinį pasaulį, išmoksite sklandžiau reikšti savo mintis, jausmus bei potyrius, t.y.: žmogus dirbdamas kartu su kitais, aptardamas užsiėmimų metu sukurtus darbus,  pradeda geriau suprasti tiek aplinką, tiek patį save.

Smagu išbandyti save ar tiesiog pasitobulinti dailės srityje. Tai tarsi iššūkis sau ar pasinėrimas į dar nepatirtus pojūčius, kartu patiriant kūrybinį džiaugsmą.

Išankstinio pasiruošimo nereikia. Nedidelėse grupelėse mokysimės piešimo, tapybos, grafikos, kompozicijos ir kt.

Individualus darbas su kiekvienu dalyviu.

Naudosime įvairias technikas ir priemones: akvarelę, akrilinius dažus, pieštukus, anglį, tušą, pastelę ir kt. Į užsiėmimus nieko atsinešti nereikia, aprūpiname visomis reikalingomis priemonėmis.

Kviečiame iš naujo atrasti save!

Dailės studija laukia jūsų :)